این تابلو ها یکی از جدید ترین تابلوهای تولید شده میباشند که معمولا زمانیکه تولید  تابلوها به علت پیچیدگی و ابعاد کوچک حروف قابل اجرا نباشد  از این نوع تابلو ها استفاده میگردد . این تابلو ها زیبایی و نورپردازی خیره کننده ای دارند و نظر هر بیننده ای را جلب خواهد کرد . لایت باکس های حروف برجسته در رده تابلو های ایده ای قرار میگیرند و به روش های گوناگون  و متفاوتی بسته به لوگو و یا حروف مورد نظر شما قابل اجرا خواهند بود  .

ساخنار لایت باکس های حروف برجسته به صورت یک باکس با ضخامتی بین ۵ تا ۹ سانتی متر  و حروف و قطعات لوگو یا نوشته به صورت برجسته بر روی است نوع لایت باکس نصب و روشنایی مورد نیاز خود را از داخل لایت باکس تغذیه مینمایند ، ضخامت حروف میتواند بین ۳ تا ۱۳ میل در نظر گرفته شود .

به علت ظرافت موجود در این نوع تابلو ها ، تابلو های لایت باکس حروف برجسته اگر در محیط های داخلی استفاده شوند زیبایی دو چندان خواهند داشت هر چند که این لایت باکس ها ضد آب بوده و امکان استفاده در محیط های خارجی نیر وجود دارد .

در تولید این لایت باکس ها محدودیت هایی از نظر ابعاد وجود دارد ، برای اطلاع از محدودیت سایز لایت باکس حروف برجسته با ما تماس حاصل فرمایید